Únor 2013

A DOST!!

8. února 2013 v 15:33 | AppleMaii
Dám vám sem článek na reklamy a vy to vůbec nerespektujete?! Jakoby to tady nebylo nebo co?! Jak si to někteří představujete?! Takže mi dochází trpělivost! Až někdo napíše reklamu, tak ne upozornění, ne druhá šance! HNED VÁS BLOKUJU!! NEBAVÍ MĚ TO! DOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ti kdo mi napsali reklamu tak... DO REKLAM!! Nechápu jaktože vás nejdřív nenapadne se tu trochu podívat a až POTOM PSÁT K NĚJAKÉMU ČLÁNKU! Taky mě udivuje, jaktože od té doby co mám reklamy, tak všude u článků jsou všelijaké reklamy a u ČLÁNKU URČENÉMU NA REKLAMY NENÍ ANI JEDEN KOMENTÁŘ!!

Jinak, kdo mi příště nabídne dess, když řeknu že Ezlo neodpovídá, tak nic nechci, protože Ezlo nemá čas a to se dá pochopit! A navíc už nějakou část toho dessu má! To že se mi neozívá, to vám říkám jenom proto, aby jste pochopily proř nepíšu a ne ať hned začnete ,,Nechceš dess: nechceš já ti udělám, nechceš nechceš?? " ANI SE MĚ NEPTEJTE, PROTOŽE ODPOVĚĎ JE NE! A PRO TY CO TO UDĚLAJÍ TAK TO IGNORUJU A TI CO TO UDĚLAJÍ TADY NA TOMHLE BLOGU, ALE JINAM NEŽ DO REKLAM, TAK TY BLOKUJU!
A úplně vidím jak někdo skoukne všechny komentáře u článků které jsem sem dala před reklamou a napíše ,, Vždyť tam žádné reklamy nejsou?! Tak si nevymýšlej! JO?! "
Taky nejdřív myslete zlatíčka...pochopte, že já ty komentáře hned mažu! :/

(tento článek je pro ty co to dělají, omlouvám se těm co to nedělají, že jste to četli :(( )


Nepíšu? :/

7. února 2013 v 15:11 | AppleMaii
Kvůli rekonstrikci si nechci přidělávat práci navíc...už by to dávno bylo, ale Ezlo, která mi dělá dess už se mi bohužel 3 týdny, takže 21 dní, tudíž třičtvrtě měsíce! :(
Omlouvám se! :((