Ahojky....omlouvám se a pomoc!!

25. září 2012 v 19:35 | AppleCloudFlitt |  Různé..
Já vím, omlouvám se, vůbec nepíšu...ale to proto že má také bezblogové období! Tak všeobecně mě teď moc nebaví internet... jenom hra The SIMS .. ta mě teď po dlouhé době zase oslovila!:)
Omluvte mě že teď nepíšu na svůj blog a na vaše blogy nepíšu komentáře... ano chodím tam ale prostě nepíšu...teď asi ještě max týden budu mít tohle období kdy mě internetový svět prostě nebere!!!! Určitě jste to už taky mě, tak nechoďtě s tím, že si vymíšlím!!
A jinak NOVINKA KTERÁ JE ÚŽASNÁ!!!!!
MÁM ČTYŘI POSTAVIČKY (ČESACÍ) PONÍKŮ!!!! Rarity, Rainbow Dash, Twilight Sparkle a.....z té mám nej radost.... APPLEJACK!!! To se mohlo čekat že?! xD
No bylo to super...
A jinak jak jsem vás nedávno žádala o ten hlas pro Vanessu (mého lps) tak tady je odkaz na 3.kolo... začalo nedávno...viděla jsem že někteří už hlasovali!:)Díky..tady odkaz: KLIK ZDE
Jak jistě víte hlasovat máte za Vanessu.... tak pls všechny hlasy dobré..
A mimochodem... asi jste opravdu dobrími navštěvníky protože jsem si od doby co jsem sem napsala že žádám o hlasy toho tam teda přibylo.. díky za všechny.. pro vás:
Já vím není to nic moc, ale..... prostě, se mi nechce teď být na compíku!:)
Obrázek BY ME!!!! Takže jen ti co hlasovali si to můžou dát na blog ostatní jen s mojí ikonkou!!!!!!!JINAK BLOKUJI!!!! A když se vám to líbí můžete to taky použít na ten účel, ale moje ikonka půjde do vašeho menu!! A vůbec, musíte se mě nejdřív zeptat, nebo aspoň informovat že jste to udělali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama